STEAM INŽINERIJA. RAKETŲ MODELIAVIMAS

Programa leidžia sukurti skraidančius raketų modelius, kuriais mokiniai gali varžytis su kitomis šalies mokymo įstaigomis ir užimti Lietuvos Respublikos ar tarptautines prizines vietas. Programa skirta 12-18 metų mokiniams, kurie turi polinkį į techninės pakraipos užsiėmimus, siekiant patenkinti mokinių saviraiškos ir šių polinkių plėtojimo poreikius bei ugdyti specifinius gebėjimus šioje nišinėje srityje. Programos turinys yra skirtas „STEAM inžinerijos. Pradinio techninio modeliavimo“ programos tęstinumui įgyvendinti ir įgytų žinių praktiniam panaudojimui.

Mokiniai užsiėmimų metu įgis žinių apie aeronautikos raidą ir pasiekimus, susipažins su teoriniais raketų skrydžių pagrindais. Taip pat susipažins teoriškai ir įsisavins praktiškai žinių apie konstravimą, projektavimą, atskirų medžiagų technologines savybes ir jų derinimą tarpusavyje. Užsiėmimų metu bus suteikta galimybė išmokti dirbti 3D spausdintuvu ir lazerinėmis pjaustymo-graviravimo staklėmis. Įgytas žinias ir konstravimo įgūdžius būrelio nariai demonstruos per nacionalines ir/ar tarptautines kosminių modelių varžybas.

Užsiėmimų metu skatinamas komandinis darbas leis pagerinti vaikų asmenines, socialines, pažinimo kompetencijas, išmoks rizikuoti, pasitikėti savo jėgomis ir mokytis iš nesėkmių. Programa sudaryta vadovaujantis Tarptautinės aviacijos federacijos (FAI) kodeksu bei taisyklėmis, diferencijuojama pagal mokinių amžių, žinias, išsilavinimo lygį ir intelektualinius bei kūrybinius gebėjimus.

Užsiėmimų laikas

Darbo vieta

Būrelio vadovas

Registracija

I, II: 17.10-19.10

MTKC, V. Krėvės pr. 63, 123 kab.

       Adolfas Jančauskas, Tel.  8 653 84515

Nuoroda registracijai internetu