Centro tarybos sudėtis patvirtinta:

KAUNO MOKSLEIVIŲ TECHNINĖS KŪRYBOS CENTRO TARYBOS POSĖDŽIO PROTOKOLAS

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro taryba – yra aukščiausia savivaldos  institucija, kuri atstovauja mokiniams, mokytojams, tėvams (globėjams, rūpintojams) bei vietos bendruomenei, telkianti mokinių, jų tėvų (globėjų) ir mokytojų atstovus svarbiausiems Centro veiklos tikslams numatyti ir uždaviniam spręsti.

CENTRO TARYBOS SUDĖTIS 2024-2026 M.
CENTRO TARYBOS PIRMININKĖ – Danguolė Čiurlionienė
CENTRO TARYBOS SEKRETORĖ – Indrė Lionienė
CENTRO TARYBOS NARIAI:
Diana Mykolaitienė
Agnietė Kielė
Edvardas Starkus
Vilma Liaudaitienė
Indrė Čeponienė
Vaida Aželskienė
Luknė Baltrušaitytė
Augustinas Želionis
Ustė Čeponytė