MTKC DIDŽIAUSIOS RAKETOS MODELIS PRIPAŽINTAS LIETUVOS REKORDU

MTKC DIDŽIAUSIOS RAKETOS MODELIS PRIPAŽINTAS LIETUVOS REKORDU

Sveikiname Centro raketų modeliavimo būrelio narius ir jų vadovą Adolfą Jančauską su patvirtintu nauju Lietuvos rekordu. Neseniai iš VšĮ Agentūros Faktum buvo gautas raštas, kad  jie džiaugiasi didžiausiu raketos modeliu, kuris patvirtintas kaip didžiausias Lietuvos rekordas. Šis rekordas matomas www.rekordai.lt, paieškos žodžiai „raketa“ arba „modelis“. Taip pat apie jį paskelbta facebook.com Lietuvos rekordai. Rekordo aprašymą numatoma įrašyti į ruošiamą spaudai „Lietuvos rekordų knygą. Sportas“. Taip pat žadama padaryti ir išsiųsti Lietuvos rekordininko diplomą.

Dabar rekordo aprašymas numatytas toks:

Didžiausias raketos modelis – 3160 mm aukščio, 1,5 kg masės – sukurtas ir pagamintas Kauno moksleivių techninės kūrybos centro Raketų modeliavimo būrelyje vadovaujant Adolfui Jančauskui, skraidintas XXXIV Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados kosminių modelių varžybose 2020 m. spalio 3 d. Modelis pakilęs iš Marijampolės aeroklubo aerodromo, pasiekęs numatytą aukštį, išskleidė parašiutą ir saugiai nusileido.

Apie Kauno moksleivių techninės kūrybos centro raketų modeliavimo būrelio narių didžiausios raketos modelio paleidimą rašyta: http://www.kaunas.lt/svietimas/mtkc-raketu-modeliavimo-burelio-nariai-paleido-rekordinio-dydzio-raketa/

Galime pasididžiuoti mūsų raketų modeliavimo būrelio nariais ir jų vadovu Adolfu Jančausku taip įtemptai dirbantiems ir savo pasiekimais  ženkliai įėjusiems į Lietuvos istoriją.  Kauno moksleivių techninės kūrybos centro inovacijų bankas šio būrelio nariams: Virgiui Baltakiui, Rokui Morkūnui, Kiprui ir Viliui Vitkevičiams skiria piniginį prizą 100 eurų.

Lauksime naujų rekordų, kurie išgarsins  MTKC raketų modeliavimo būrelio veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.