VAIZDO REPORTAŽŲ KONKURSO „KADRO NOMINACIJOS 2020“ DALYVIŲ APDOVANOJIMO RENGINYS

Š. m. gruodžio 9 dieną Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko XVIII respublikinio vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2020“ darbų aptarimas ir rezultatų paskelbimas nuotoliniu būdu. Konkursinius darbus  vertino ir išsakė pastabas bei pagyrimus vertinimo komisijos nariai:  Donata Račaitė, TV3 žurnalistė ir žinių vedėja; Eglė Šepetytė, TV3 reporterė; Sigitas Valadka, žurnalistas, TV laidų autorius, INIT TV programų vadovas; Artūras Ulevičius, kino režisierius bei Laimutė Vaitiekūnienė, Kauno MTKC direktorė.

Konkurso organizatoriai Kauno moksleivių techninės kūrybos centras. „Konkursas sulaukė brandos – jam 18 metų. Laureatų apdovanojimo diena visuomet buvo šventė, kuri vykdavo iškilmingoje aplinkoje. Bet šiais metais deja – yra kaip yra. Šiandien mes konkurso darbų kontekste pasikalbėsime, kaip kurti įdomų pasakojimą socialinių tinklų ir internetinės žurnalistikos pasaulyje, tikiuosi pasidalinsime patirtimi, kaip pateikti įdomų ir inovatyvų pasakojimą interneto amžiuje, bei kuo svarbi virtuali realybė“,- tokiais žodžiais per ZOOM platformą į vaizdo reportažų konkurso dalyvius kreipėsi šio konkurso iniciatorė  Danguolė Čiurlionienė, Kauno MTKC metodininkė, kino studijos „Kadras TV“ vadovė.

XVIII respublikinis mokinių vaizdo reportažų konkursas „Kadro nominacijos 2020“ nenuvylė, nors ir daug laiko mokyklos praleido karantine. Šiais metais konkursui buvo pristatyti 44 darbai iš 21 ugdymo įstaigos.  Jame dalyvavo: Klaipėdos, Palangos, Tauragės rajono, Ukmergės, Vilniaus ir Vilniaus rajono bei Kauno miesto ir rajono mokyklų kūrybinės komandos.

Vaizdo reportažų konkurso aptarimo metu buvo ne tik parodyti geriausi kiekvienoje grupėje pripažinti  reportažai, bet ir išklausyti vertinimo komisijos narių atsiliepimai. Taip pat daug klausimų jauniesiems žurnalistams ir jų vadovams apie vaizdo reportažo kūrimo sėkmę, metodus bei iššūkius pateikė „Kadro TV“ studijos nariai: Austėja, Kipras ir Raminta.

Džiaugiamės ir MTKC „Kadro TV“ studijos narių kūrybiniais darbais, iš kurių net 4 TV reportažai užėmė prizines vietas.

Apie konkurso vertinimo rezultatus skaitykite čia: http://www.kadras.lt/xviii-respublikinis-vaizdo-reportazu-konkursas-kadro-nominacijos-2020#more-8109

Plačiau  skaitykite čia: http://avangardas.lt/8347-2/