EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „DIENA MTKC“

Lapkričio 20 d. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko metodininkės Dalios Narkevičiūtės organizuotas tradicinis   edukacinis užsiėmimas „Diena MTKC.  Jame dalyvavo Kauno m. Kovo 11- osios gimnazijos trečiaklasiai su mokytojomis. Mokiniai, pasidalinę į 3 grupes, pasikeisdami veiklomis, puikiai leido laiką kūrybingai mokydamiesi praktinių dalykų.

Aviamodeliavimo būrelio vadovas Evaldas Papinigis  vaikus mokė konstruoti, klijuoti ir tvarkingai pasigaminti inercinius lėktuvėlius iš putplasčio. Vėliau tiek berniukai, tiek mergaitės savo pagamintus modelius spalvino ir išbandė jų sklandymo galimybes. Šiuos lėktuvėlius svečiai galėjo pasiimti į namus, kur vėliau su kiemo ar klasės draugais surengs skraidymo varžybas.

Ne mažiau įdomi mokiniams pasirodė trasinio automodeliavimo būrelio veikla. Čia vadovas Vytautas Bytautas susirinkusiems smalsuoliams papasakojo kaip automodeliai konstruojami, kaip su jais ruošiamasi varžyboms. Ypatingai smagu vaikams buvo su šiais modeliais palenktyniauti trasoje.

O ar girdėjote apie interaktyvius „iMO – LEARN“ kubus? Tai visiškai naujas, unikalus mokymosi būdas, kada nereikia sėdėti mokyklos suole, o išbandyti kubų privalumus. Moksleivių techninės kūrybos centre jie naudojami dinaminei aplinkai sukurti, mokantis įvairių dalykų, pradedant pasaulio pažinimu,  užsienio kalbų mokymųsi, sprendžiant galvosūkius. Iš tiesų, visi edukacinio užsiėmimo dalyviai liko patenkinti, galėdami inovatyviai, kolektyviai su „iMO“ kubais atlikti matematikos užduotis, judėdami linksmai pamiklinti protą ir atsakyti į įvairius klausimus.

Laukiame Kauno m. ir rajono moksleivius ir mokytojus atvykstant į mūsų edukacinius užsiėmimus.