ŽINIŲ VIKTORINOJE – KLAUSIMAI APIE INFORMACINES TECHNOLOGIJAS

Spalio 16 d., minint Pasaulinę informacinių technologijų plėtros dieną,  Kauno moksleivių techninės kūrybos centras miesto ir rajono ugdymo įstaigų mokinius pakvietė dalyvauti žinių viktorinoje „Tai – įmanoma!”. Į renginį susirinko 5 komandos, lydimos entuziastingų mokytojų iš įvairių Kauno miesto mokyklų.

Viktoriną sudarė III turai: klausimai kahoot programa, kryžiažodis ir kūrybinė užduotis. Čia dalyviai galėjo parodyti savo žinias iš informacinių technologijų srities: apie informacijos plėtrą ir raidą visame pasaulyje, išmaniųjų informacinių technologijų pritaikymą, informacijos paieškos ir perdavimo ryšių priemones ir kita. Renginio organizatoriai, medijų ir komunikavimo studijos nariai (vadovė L.Kazlauskienė),  liko patenkinti mokinių atsakymais, jų pozityviu ryžtu įveikti visus turo klausimus. Žiūrovus ir komisija maloniai nustebino  dalyvių fantazija atliekant kūrybinę užduotį, per kurią reikėjo sukonstruoti tokį namą, kurį ateityje atsispausdinę 3D spausdintuvu, galėtų jame gyventi. Kiekviena komanda šios svajonės realizavimą pakomentavo taip pat labai išradingai

Po visų rungčių, susumavus visus rezultatus, I-ą vietą laimėjo komanda „MILIKONIAI“ iš Kauno Milikonių progimnazijos, II vietą –  komanda „MYGTUKAS“ iš Kauno Senamiesčio progimnazijos, III-ią vietą užėmė komanda „ATMINTUKAI“ iš Kauno Simono Daukanto progimnazijos, vienodą taškų skaičių surinko  ir IV bei V vietas  užėmė komanda „ŠAUNUSIS KETVERTAS“ iš Kauno Prano Daunio ugdymo centro ir komanda „SCHARK TANK“ iš Kauno Veršvų gimnazijos.

Visoms komandos buvo įteikti diplomai ir padėkos, taip pat jos apdovanotos MTKC prizais.  Renginio dalyviai džiaugėsi savo rezultatais ir galimybe atvykti į Centrą, kur jau eilę metų organizuojami protmūšiai ir viktorinos, sukviečiančios gabų miesto ir rajono jaunimą.

IKI kitų susitikimų!