ŽINIŲ VIKTORINOJE „TAI – ĮMANOMA!“ LAIMĖJO „BRAIN STORM“ KOMANDA

Š.m. gegužės 16 d. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko respublikinė 8-9 klasių mokinių žinių viktorina „Tai – įmanoma!“. Viktorinos klausimai  ir užduotys apėmė įvairiausių laikotarpių technikos, mokslo  ir technologijų pažangą bei netikėčiausius atradimus.

Labai džiaugiamės, kad į šį renginį atvyko net 4 komandos iš Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos ir kartu su kauniečiais galėjo pasitikrinti savo žinias.

Sveikiname komandą „Brain Storm“ iš „Žeimenos“ gimnazijos, laimėjus I-ą vietą. Mažu tašku skirtumu atsiliko ir kitos tos pačios mokyklos komandos: „Laimėtojų lyga“, „Teens of the future“, „PI“.  Puiku, kad visiems Lietuvos paaugliams prieinama ta pati informacija ir  suteiktos visos galimybės bendrauti ne tik virtualiai.

Mokiniams patinka žinių viktorinos, kurios labai praplečia akiratį ir supratimą aplink mus supantį pasaulį. Šią viktoriną sudarė III turai. I ture dalyviams reikėjo ne tik atspėti kas yra vaizdo įraše, bet ir atsakyti į video klausimus, kuriuos pateikė KTU dėstytojai. II ture buvo atsakinėjama kahoot programa. Pateikti 4 variantai buvo raktas į atsakymus ir čia galėjo lemti atsitiktinumas.   Kryžiažodyje taip pat  buvo ieškoma sąvokų, susijusių su mokslo šakomis ir išradėjais. Ranka įrašyti atsakymai dar labiau užtvirtino mokinių prisimintas tiesas.

IKI kitų susitikimų!