ŽINIŲ VIKTORINA ,,ŽVILGSNIS Į ERDVĘ“

Žinių viktorinoje „Žvilgsnis į erdvę“ dalyviai ieškojo atsakymų

 

Balandžio 17 d. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko Kauno miesto ugdymo įstaigų 6-8 klasių žinių viktorina „Žvilgsnis į erdvę“. Viktorinos tema – Lietuvos aviacijos istorijos kultūrinis palikimas ir faktai iš  pasaulio aviacijos bei kosmoso laimėjimų. Viktorinoje susirungti panoro 5 komandos iš įvairių Kauno miesto ugdymo įstaigų.

Dalyviai turėjo per tam tikrą laiką parodyti žinias ne tik iš astronomijos, bet ir atsakyti į klausimus apie aviacijos pradininkus ir kosmoso užkariautojus bei atlikti užduotis, susijusias su skraidančiais objektais. Tris turus komandos įveikė apylygiai, sunkiau sekėsi kryžiažodžio sprendimas, kuriame reikėjo įrašyti žodžius ir įrodyti, kad Tu nepasiklysi beribėje erdvėje.

Susumavus komandų taškus, I vietą laimėjo Kauno J. ir P. Vileišių mokyklos komanda „Vileišiukai“, II-ą vietą užėmė komanda „Desantininkai“ iš Kauno Senamiesčio progimnazijos,  III- ia vieta atiteko mergaičių komandai „R.A.S.A.“ iš Kauno moksleivių techninės kūrybos centro medijos ir komunikavimo būrelio. Komandoms prizininkėms atiteko Centro prizai ir diplomai. Kauno A. Puškino gimnazijos komanda „Tauras“ ir KMTKC komanda „Gravitacija“ gavo padėkas.