KMTKC RAKETŲ MODELIUOTOJAI PIRMIEJI PALEIDO Į DANGŲ

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro raketų modeliavimo ugdytinių komanda (vadovas Adolfas Jančauskas),  pasitelkdama šiuolaikines technologijas, pirmoji  Lietuvoje  paleido 3D spausdintuvu pagamintą raketos modelį. Tai įvyko gegužės 4 d. Madžiūnuose, per XXXIII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados kosminių modelių sporto varžybas.

Į šias varžybas atvyko  6  mokinių komandos iš: Kauno,  Panevėžio rajono, Širvintų, Daugpilio (Latvija) ir Vilniaus. Čia buvo atlikta virš 200 raketų ir 25 raketų-kopijų modelių paleidimų.

MTKC raketų modeliavimo būrelio komanda iškovojo I vietą raketų kopijų klasėje.  Į komandos sudėtį įeinantis Lukas Adomas pademonstravo neeilinius rezultatus ir 15 taškų skirtumu pelnė III vietą asmeninėje įskaitoje. Tokią pačią prizinę vietą pelnė Vilius Vitkevičius, aplenkęs varžovus net 17 taškų sportinių modelių klasėje. Sveikiname nugalėtojus!