Projekte užsimezgusi draugystė tęsiasi PDF Spausdinti El. paštas

Projekte užsimezgusi draugystė tęsiasi

Gegužės 18-ąja Kauno moksleivių techninės kūrybos centre lankėsi grupė mokinių su mokytojais iš Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos. Tai mūsų draugai, atrasti vykdant tarpkultūrinį projektą „Lietuvos takais“, skatinantį bendradarbiavimą su Pietryčių Lietuvos mokyklomis. Svečius domino techninė ir meninė Centro ugdytinių kūryba, projektai, laimėjimai. Jie apgailestavo, kad Švenčionių rajone nėra vykdomų tokių veiklų, kurios padėtų gilinti savo pomėgius ir nukreiptų profesijos pasirinkimo linkme.

Susitikimo metu buvo aptartos tolesnio bendradarbiavimo kryptys ir veiklos. Moksleivių techninės kūrybos centro administracija pažadėjo, kad „Žeimenos“ gimnazijos mokiniai bus kviečiami į renginius ir supažindinti su įvairiomis edukacinėmis programomis, vykstančiomis Kauno mieste, iskaitant ir aukštųjų mokyklų fakultetų veiklą.

Šįkart draugai iš Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos Kauno moksleivių techninės kūrybos centro ugdytiniams turėjo didelį pasiūlymą. Šios gimnazijos fizikos ir ekonomikos mokytoja Irina Zubkova birželio 12 – 26 dienomis organizuoja vaikų vasaros stovyklą Auksinių kopų kurorte Bulgarijoje. Prie stovyklautojų prisijungti pakvietė ir mūsų Centro vaikus bei pedagogus. Tą popietę buvo organizuotas susitikimas su norinčių vykti į stovyklą vaikų tėvais.

Toliau Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokiniai su mokyojais laiką leido Kauno Zoologijos sode.

Po pietų keliavo į Kauno senamiestį, kur vyko Hanzos dienos renginiai.

Toliau Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokiniai su mokyojais laiką leido Kauno Zoologijos sode.

Po pietų keliavo į Kauno senamiestį, kur vyko Hanzos dienos renginiai.

Džiaugiamės naujai atrastais draugais, tikimės tolesnio bendradarbiavimo.

 

foto-5

P1040505

IMG 20180518 103320